Dzień Kobiet
Dzień Kobiet w Centrum Kultury i rekreacji w Starej Dąbrowie Starej Dąbrowie – uśmiech, kwiaty i dobry humor!
Tegoroczny Dzień Kobiet w naszej gminie upłynął w wyjątkowo miłej i radosnej atmosferze. 7 marca sala wypełniła się uśmiechniętymi Paniami, które zostały serdecznie powitane przez gospodarzy wydarzenia. Wśród zaproszonych gości pojawił się znany stand-uper Adek Nietreba, który rozbawił publiczność do łez swoim występem. Było lekko, zabawnie i z klasą – taki humor lubimy najbardziej ! Wójt Gminy Stara Dąbrowa Tomasz Ogonowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Remigiusz Mariański osobiście wręczyli wszystkim Paniom kwiaty, składając przy tym serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. To był piękny dzień, pełen ciepłych słów, uśmiechu i pozytywnej energii. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie świętować ten wyjątkowy czas, doceniając rolę Kobiet w naszym codziennym życiu – ich siłę, empatię i nieoceniony wkład w tworzenie naszej wspólnoty. Na zakończenie warto przytoczyć krótką, zabawną anegdotę, którą usłyszeliśmy podczas spotkania: „Kobiety są jak kawa – potrafią postawić na nogi, mają w sobie moc i... najlepiej nie próbować funkcjonować bez nich!”
Dziękujemy wszystkim za obecność – do zobaczenia za rok!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!