Warsztaty florystyczne z okazji "Dnia mamy"
Nie od dziś wiadomo, że warsztaty florystyczne działają motywacyjnie i terapeutycznie. Dzięki nim uczymy się precyzji i cierpliwości, otwieramy się, inspirujemy i pobudzamy kreatywność. Twórcze działanie w grupie sprzyja powstawaniu nowych idei.
Celem zajęć było przekazanie podstawowej wiedzy na temat aktualnych trendów we florystyce. Podczas zajęć uczestnicy mieli okazję zapoznania się z różnymi stylami stosowanymi we florystyce i możliwość wykorzystania tej wiedzy w praktyce w czasie warsztatów. Projekt skierowany był do osób nie związanych z branżą florystyczną, interesujących się jednak zagadnieniami z tej dziedziny. Podczas zajęć uczestnicy mieli do dyspozycji kwiaty oraz inny materiał florystyczny pozwalający na realizację prostych kompozycji, a efekty swojej pracy w postaci kompozycji mogli zabrać do domu. Jest to znakomita forma relaksu w miłej i twórczej atmosferze po pracy, a także możliwość nabycia doświadczenia z zakresu florystyki.
Dziękujemy za te wspaniałe 3 dni warsztatów, podczas których uczestnicy wykonali swoje małe dzieła sztuki. Cieszymy się, że coraz więcej osób pragnie rozwijać się twórczo, a florystyka daje niezwykłe możliwości w tym zakresie. Do zobaczenia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!