W sobotę Kapela Ludowa z Łęczycy uczestniczył w Dożynkach w Dobrej. Koncert był udany, publiczność dopisała.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!