Serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotkanie w sprawie organizacji tegorocznych Dożynek gminnych, które odbędzie się 23 czerwca (czwartek) o godz. 17:00 w świetlicy w Krzywnicy.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!