Wszyscy uczestnicy zostali "Odkrywcami Neptuna"
Półkolonie letnie łączą sport, rekreację i dobrą zabawę. Stawiamy na aktywność, przygodę i działanie w grupie! Czas po brzegi wypełniony jest seriami fantastycznych i angażujących atrakcji: zabaw, konkursów i warsztatów, które rozwijają ciekawość oraz wyobraźnię.
Pierwszego dnia naszego wyjazdu zatrzymaliśmy się w zajeździe "Leśny Staw" w którym wszyscy uczestnicy zjedli pyszny obiad. Kolejnym przystankiem była wizyta w ZOO w Gdańsku. Gdańskie zoo jest jednym z największych ogrodów zoologicznych w Polsce, atrakcyjnym miejscem rekreacji i edukacji, odwiedzanym corocznie przez setki tysięcy turystów i mieszkańców. Zwierzęta są eksponowane na tle naturalnego krajobrazu, na otwartej przestrzeni, a dobór gatunków do hodowli i ekspozycji uwarunkowany jest specyficznymi warunkami środowiska naturalnego.
Wielkie emocje towarzyszyły uczestnikom podczas wizyty w Muzeum II Wojny Światowej. Specjalnie przygotowane lekcje muzealne dla dzieci i młodzieży, tematyczne oprowadzania kuratorskie po wystawie połączone z pogadankami edukatorów, konkursy, wydarzenia filmowo-edukacyjne, spacery historyczno-krajobrazowe po terenie Półwyspu Westerplatte. To wszystko czekało na naszą młodzież.
Ostatnim przystankiem w Gdańsku była wizyta na Stadionie Polsat Plus Arena, potocznie zwanym "Bursztynem". Cały obiekt zrobił wielkie wrażenie na wszystkich uczestnikach wyjazdu.
Ostatni dzień spędziliśmy w Zamku w Malborku. Jest to największy z zachowanych w Europie średniowiecznych zamków. Trzyczęściowa twierdza obronna w stylu gotyckim składa się z Zamku Niskiego, Zamku Średniego i Zamku Wysokiego. Najpiękniejszy widok na zamek jest od strony rzeki – Nogatu, a z zamkowej wieży roztacza się przeurocza panorama okolicy.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom wyjazdu, a także wszystkim którzy pomogli w zorganizowaniu wycieczki.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!