Nocne czytanie w Chlebowie - "Bajki ożywają nocą"
Dziś w Chlebowie odbedzie się nocne czytanie. Można zabrać ulubiony tomik wierszy, książkę, opowiadanie, bajkę... Przynieście też śpiwory, koce, materace, ulubione poduszki, przekąski i najważniejsze ... dobry humor :))) Spotykamy się w świetlicy o godzinie 20:00.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!