Logo Centrum Kultury i Rekreacji w Starej Dąbrowie

Tak bawiliśmy się na podsumowaniu półkolonii!

Ocena 0/5

Wakacje to czas przeznaczony dla dzieci na odpoczynek od nauki oraz zregenerowania sił po trudach szkolnych zmagań. W zeszły piątek w Centrum Kultury i Rekreacji w Starej Dąbrowie odbyło się podsumowanie naszych 2 turnusów półkolonii.

Pierwszym punktem zabawy był występ Teatru Rozmaitości GWITAJCIE, który wystawił dla nas spektakl pt. ,, JULiJAN Dzieciom" oraz przeprowadził warsztaty teatralne dla wszystkich uczestników. Po krótkiej przerwie przetransportowaliśmy się na plac za CKiR. Tam zjedliśmy pieczone na ogniu kiełbaski oraz czekała na nas dobra zabawa 
Podczas zabawy odwiedziła nas pani Dorota Weremczuk w imieniu pani Sylwia Kalmus - Samsel Wójt Gminy Stara Dąbrowa. Wręczyła nam upominki. Dziękujemy, to miły akcent. Nawet nasze panie otrzymały upominki.  Krople deszczu zmusiły nas, by wrócić do CKiR w Starej Dąbrowie. Zabawy ciąg dalszy, tańce i śpiew.

Czas półkolonii był dla dzieci okazją do wzajemnych spotkań, wspólnych zabaw, integracji, a także doskonałą lekcją historii, przyrody i bezpieczeństwa. Każdego dnia dzieci robiły coś ciekawego i  niepowtarzalnego. Na zakończenie półkolonii wszyscy uczestnicy serdecznie się pożegnali i z uśmiechami na twarzach zakończyli wspólną przygodę. Nie zabrakło również wzajemnych podziękowań za mile spędzony czas.

Galeria zdjęć

Podsumowanie półkolonii 12 Podsumowanie półkolonii 11 Podsumowanie półkolonii 10 Podsumowanie półkolonii 9 Podsumowanie półkolonii 8 Podsumowanie półkolonii 7 Podsumowanie półkolonii 6 Podsumowanie półkolonii 5 Podsumowanie półkolonii 4 Podsumowanie półkolonii 3 Podsumowanie półkolonii 2 Podsumowanie półkolonii 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności